Skip to Content

Tartu (Estija) Europos taurėje Žilvinas Lekavičius iškvojo aukso medalį.

Žilvinas Lekavičius ant nugalėtojų pakylos

Tartu Europos taurėje Žilvinas Lekavičius iškvojo aukso medalį. Balandžio 14 - 15 dienomis Estijoje, Tartu mieste vykusiose jaunimo Europos taurės varžybose, Žilvinas Lekavičius, svorio kategorijoje iki 90 kg, iškovojo aukso medalį.

Pirmoje kovoje įveikęs Latvijos sportininką (A.Sokolovskis), toliau įveikė tris Vokietijos sportininkus (H.Schender, R.Strohchein ir D.Tekic).

Medalius iškovojo ir kiti Lietuvos sportininkai: Augustinas Seniauskas (+100 kg) - 1 vieta; Renalda Gedutytė (-70 kg) - 1 vieta, bei Diana Kiškel (57 kg) - 2 vieta. Deivydas Tarulis ( 66 kg ), Kęstutis Vitkauskas (73 kg), Justinas Grimalauskas (81 kg) liko penkti, Saimonas Marcinkevičius ir Mantas Labalaukis (90 kg) - septinti.