Skip to Content

Pasibaigė jaunimo Europos taurės varžybos Kaune

Ž.Lekavičius (baltas kimono) ir U.Shumeika (mėlynas kimono).

2012 m. balandžio 4 - 6 d., Kaune vyko jaunimo Europos taurės varžybos, kuriuose dalyvavo du mūsų klubo sportininkai: Justas Grimalauskas (-81 kg) ir Žilvinas Lekavičius (-90 kg).

Itin sėkmingai pasirodė Žilvinas Lekavičius, pirmose kovose įveikęs  suomį (S.Viitanen) ir lenką (M.Gmurek), tik finale nusileido Baltarusijos sportininkui (U.Shumeika) ir užėmė antrąją vietą.

Justas, pirmoje kovoje nusileido pajėgiam Azerbaidžano atstovui (A.Rasullu), kuris tapo šios svorio kategorijos nugalėtoju. Paguodos kovose Justas įveikė lenką (P.Iwaszkiewicz), tačiau pralaimėjo baltarusui (D.Lukashynski) ir liko devintas.

Tarp kitų Lietuvos sportininkų aukso medalius iškovojo:  V.Kozlova (-48 kg), R.Gedutytė (-70 kg) ir K.Juraitė (78 kg)

Sidabro medalius iškovojo: E.Lizūnas (- 55 kg), Ž.Lekavičius (-90 kg), D.Kiškel (-57 kg) ir A.Einorytė (+78 kg)

Bronzą iškovojo: L.Azukas (-55 kg), D.Tarulis (- 66 kg), M.Jakubavičius (-73 kg), R.Krušna ir R.Nenartavičius (- 90 kg), R.Šimonis (-100 kg), A.Seniauskas (+100 kg), R.Kirsinaitė (-78 kg) ir D.Zautraitė (+78 kg).

Sveikiname Lietuvos sportininkus ir linkime sėkmės kitose Europos taurės varžybose!